Falco Max 100% Libová svalovina 400 g

Kód: 1811011
Více za méně
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.2.2026
Množstevní sleva
1 - 7 ks
107 Kč / ks
8 a více ks = sleva 10 %
96 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč

100% podíl masa. 
Celé kusy masa zalité šťávou. 
Použij jako krmivo anebo náplň do hračky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konzerva pro psy a kočky s plastovým uzávěrem. 100% obsah masa. Ručně plněno. Vyrobeno v České republice.

Všechny konzervy Falco mají 100% podíl masa, a tak jim neodolá ani ta nejvybíravější kočka. Konzerva má plastový uzávěr, takže jí lze snadno uchovávat v ledničce i při opakovaném použití.

Libová svalovina s vysokým obsahem esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2 v přírodní formě. Obsahuje proteiny, které podporují růst svalů. Dále podporuje žvýkací svalstvo, je vynikající na kondici i srst.

 

Složení:

Hovězí a vepřová svalovina bez kosti. Opravdu nic jiného!

 

Varianty:

400 g
800 g

 

Falco


Česká rodinná firma Sokol Falco byla založená v roce 1993 a od začátku si zakládá na výrobě zdravého krmení pro psy, které obsahuje pouze čerstvé maso. Není divu, že si konzervy Falco brzy oblíbili milovníci psů, kteří chtějí svým čtyřnohým přátelům dopřát to nejlepší. Falco vychází ze zkušeností jejího zakladatele MVDr. Jiřího Sokola a dalších odborníků na výživu psů. Konzervy jsou velmi dobře stravitelné a přispívají k dobrému zažívání. Mají podpůrný účinek při tvorbě svalů a zlepšují kvalitu a vzhled srsti i kůže psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy Falco
EAN: 8594025081264
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz