PŘINÁŠÍME NEJLEPŠÍ VYCHYTÁVKY PRO PSY A JEJICH MILOVNÍKY.

Jídlo pro psy ve vaničkách

Jídlo ve vaničkách psi prostě milují!
Přinášíme zdravé krmení pro psy bez obsahu éček a vyrobené z kvalitních surovin.
Vybírejte z trvanlivé nebo čerstvé varianty.

Vaničky pro psy Naturo

Už přes 40 let vyrábí Macklova rodina vysoce kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky na rodinné farmě v hrabství Armagh v Severním Irsku. Řada výrobků Naturo je dokonale vyvážená a poskytuje výživnou stravu pro psy a kočky. Napomáhá udržovat a regenerovat organizmus vašeho domácího mazlíčka a je vhodné i pro extra citlivé jedince. Ve vaničkách Naturo najdete irské a britské maso, které je známé pro svojí perfektní kvalitu. Všechny výrobky Naturo jsou plně dohledatelné z farmy až do misky!

V naší nabídce najdete také čerstvé jídlo ve vaničkách od českého výrobce Health for Dog, které psům neuvěřitelně chutná. Organismus psa využije nejvíce živin z čerstvých a nezbytkových surovin, bohatých na látky důležité pro zdraví psa. Proto se jídlo Health for Dog připravuje ve stejné kvalitě jako pro lidi. Health for Dog je nejlepší volba pro vybíravé psy, nemocné psy nebo psy po operaci.

 

 

Trvanlivé jídlo pro psy ve vaničkách od NATURO

 

Naturo zdravé jídlo pro psy bez chemie

CHUTNÉ & BEZ CHEMIE

Naturo je vyrobené z kvalitních ingrediencí a jeho chuť i vůni si zamiluje i ten nejvybíravější pes. Naturo je složeno ze 100% přírodních látek a neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě nebo konzervanty.

Naturo zdravé jídlo pro psy bez chemie

Z FARMY DO MISKY

Většina dodavatelů drůbeže, jehněčího masa i ryb pochází od farmářů z okolních sousedství v srdci Severního Irska, díky tomu může Naturo garantovat perfektní kvalitu a využití lokálních surovin.

Naturo zdravé jídlo pro psy bez chemie

PRO ZDRAVÍ PSA

Naturo obsahuje Omega 3 a Omega 6 kyseliny, vitamíny a minerální látky pro zdravou kůži a srst. Vysoce stravitelné bílkoviny pečují o trávicí soustavu a aktivní látky o kosti a klouby psů.

 
 

 

Jídlo pro psy v lidské kvalitě Brunio

HUMAN GRADE

Žádné zbytky, ale pouze suroviny v potravinářské, „lidské“ kvalitě. Brunio přináší nejkvalitnější možnou stravu pro psy bez obsahu éček a zbytkových surovin, která možná zachutná i vám.

Čerstvá vařená strava pro psy Brunio

PRÁVĚ UVAŘENO

Brunio se připravuje čerstvé každý den a ihned po uvaření se rozváží k zákazníkům po Praze a okolí v zavakuovaných vaničkách. Doma jídlo v lednici vydrží 3 týdny.

Nemocný pes

PRO VYBÍRAVÉ PSY

Brunio je vhodné pro extra vybíravé a citlivé psy, nemocné psy a psy po operaci. Je hypoalergenní a nutričně velmi bohaté. K dispozici jsou speciální dietní varianty.

 

ČERSTVÉ VANIČKY ZASÍLÁME POUZE PO PRAZE A OKOLÍ