PŘINÁŠÍME NEJLEPŠÍ VYCHYTÁVKY PRO PSY A JEJICH MILOVNÍKY.

Kabáty pro psy

Objevte kabáty pro psy od Love My Dog v anglickém stylu.
Všechny jsou vyrobené ručně z prvotřídního skotského tvídu, který je neobyčejně hřejivý a odolný.
Díky střihům, které jsou přizpůsobené psům, se v nich naši čtyřnozí přátelé pohybují pohodlně a bez omezení.

Luxusní móda pro psy - Lilly Shahravesh (LoveMyDog)

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v luxusní módě pro psy a je dostupná ve vyhlášených obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od psích kabátů, obojků, vodítek až po postele pro psy a psí hračky má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

VÍCE O LOVE MY DOG

 

Kabáty pro psy

 

luxusní kabáty pro psy

Max má na sobě luxusní kabát a čepici z kolekce Hoxton Tartan od Love My Dog.

 

OBJEDNÁVEJTE ONLINE NEBO VOLEJTE 607 641 141

 

Luxusní kabáty pro psy. Kabáty pro psy z tvídu. Kabátky pro psy. Psí kabátky. Psí kabáty. Luxusní bundy pro psy. Luxusní pláštěnky pro psy.